пʼятниця, 22 березня 2019 р.

Бук-карвінг

Шедевр, чи знущання над книгою?





    Розвивати цей вид мистецтва почав Брайан Деттмер - американський художник. Його перші роботи були пов'язані з системою Брайля (система читання по опуклим точкам для сліпих) і азбукою Морзе. Свої перші різьблені книги він створював у 2005 році, при цьому постійно експериментував: склеював газетні та книжкові листи, створюючи багаторівневі скульптури тощо. Так, він прийшов до висновку, що для його творчості цілком вистачає пінцета, хірургічних інструментів і ножа.
    Гай Ларамі (з Канади) створює скульптурні композиції відразу з декількох книг, використовуючи старі енциклопедії та словники. З них він вирізає гірські ландшафти і плато і розфарбовує їх в природні кольори. Такі скульптури спонукають до роздумів на самоті. Як каже автор, непотрібні книги з часом перетворюються в гори, він лише допомагає їм прийняти свій справжній вигляд.
Роботи Сью Блеквелл зачаровують своєю романтичністю. Вони ніби передають зміст книги. Унікальність їх полягає в тому, що вони створюють тільки тривимірні мініатюри. А завдяки особливому освітленню, композиції стають більш реалістичними. У 2006 році роботи Сью Блеквелл були представлені на виставці в Лондоні.

    Англійський художник Олександр Корцер-Робінсон перетворює енциклопедії в справжні змішані картинні галереї.
Ось такі незвичайні майстри і такі незвичайні роботи!







вівторок, 19 березня 2019 р.

ІнтерАктивна дуель об'єднала нас

06.03.2019 р. відбулася особистісно-командна, інтерактивна дуель "Невелика різниця"
.З ініціативи самоврядування закладу професійно-технічної освіти у ній взяли участь дівчата, хлопці та викладацький склад.
Змагання були різнопланові, інтерактивні, письмові, вимагали й рушійної сили. Усе супроводжувало музичі акорди. Перемогла взаємодопомога, рішучість, креативність і сміливість. З відривом в один бал команди довели усім здатність боротися і перемагати.